Hadımköy Akücü Acil Akü Servisi

0
664
Hadımköy Akü Servis & Satış

Akü, araçlarda bulunan bir çeşit bataryadır. Bünyesinde toplanan elektrik enerjisini, kimyasal enerji olarak bulundurduktan sonra gerektiğinde elektrik olarak veren sistemdir. Akümülatör de denilen akü aracın hayati kısımlarından biridir. Doganaku.com sizin için en doğru adres olarak çalışmalarına devam etmektedir. Akü değişimi, servis, bakım hizmetleriniz eksiksiz olarak verilmektedir. Otomobillerde 12 voltluk akü kullanılmaktadır. Bu aküler, artarda bağlı 6 adet 2 volt gücünde hücreden, pozitif ve negatif uçlardan oluşmaktadır. Pozitif uçlar kurşun dioksit aktif maddesini kullanmaktadır. Negatif uçlar ise saf kurşun içermektedir. Hücreler arası kurşun köprülerle bağlanarak çalışmaktadır.

Akü Çalışma Sistemi Nedir?

Akü, aracın motorunu çalıştırma görevini üstlenmektedir. Çalışma prensibi çalıştırma- aydınlatma ve ateşleme şeklinde işlemektedir. Hadımköy akücü son sistem aküleriyle geleneksel yöntemlerde yaşanan olumsuzlukları da bertaraf edebilmektedir. Hadımköy akü olarak yılların deneyim ve tecrübesiyle çalışmaktadır. Akü şarj- deşarj işlemleri yerine üst kalite akü değişimi önermektedir. Hadımköy kamyon aküsü yoğun koşullarda yüksek performans sağlamaktadır. Akü değişim zamanlarını çalışma şekli göstermektedir.

Çalışma esnasında aracın zorlanması akünün ömrünü tamamlamış olduğunun işaretidir. Özellikle sık tekrarlayan bu gibi durumlarda test edilmelidir. Hadımköy tır aküsü de bütün ağır vasıta aküleri gibi yüksek performanslı akülerdir. Yoğun titreşimlerle sarsıntılara karşı sızdırmazlık özelliklidir. Zor şartlara uygunlukta üretilen akülerdir. Hadımköy akü fiyatları akü özelliklerine göre belirlenmekte olup, uygun fiyatla satışa sunulmaktadır. Doganaku.com adresinden günün her saati bilgi alabilirsiniz. Firma arzu ettiğiniz yere en kısa zamanda değişim ve servis hizmeti getirebilmektedir.

Akü Çeşitleri Nelerdir?

Akü, üretim aşamasında kullanılan, nikel kadmiyum, kurşun asit ve nikel, demir alaşımlarda üretilebilmektedir. Otomotiv akü, strasyoner akü ve traksiyoner akü çeşitleri mevcuttur. Fakat en yüksek tercih edilen aküler kurşun asitli (akım toplar)akülerdir. Hadımköy akü alanında en iyi hizmet veren firmalardan biri olarak çalışmaktadır. Hadımköy akü fiyatları performanslarına ve üretim özellikleriyle belirlenmektedir.

Hadımköy tır aküsü yüksek performans gerektiren özelliklerde üretilmektedir. Ve ihtiyaç duyulan her yere servis hizmeti götürülebilmektedir. Doganaku.com size en yakın akücünüz olarak çalışmaktadır. 7/24 erişim sağlayabilir arzu ederseniz servis hizmeti alabilirsiniz. Özenle akünüz değişerek en kısa sürede hizmetinize sunulacaktır. Her türlü ihtiyacınızda Hadımköy akücü kuru- sulu akü çeşitleriyle hizmet vermektedir.  Hadımköy kamyon aküsü ağır vasıta aküleri arasındadır. Zor şartlar ve çalışma koşullarına uygun akülerdir.

Akünün Görevleri Nelerdir?

Akü, çalışma prensibi olarak iki şekilde çalışmaktadır. İlk görevi, marş motoruna elektrik enerjisi göndermektir. İkincisi ise alıcılara enerji sağlamaktır. Bunlara örnek olarak teyp ve aracın farları verilebilmektedir. Bu sistemler aracın çalışmadığı anlarda bile aküden enerji alabilmektedir. Ağır vasıta araçlarda yüksek marş basma ihtiyacına cevap verebilecek yüksek amper gücünde aküler üretilebilmektedir. Akü değişimi, sıfır ya da çıkma aküleriniz için yerinde servis hizmeti verilmektedir. Doganaku.com günün her saati hizmet vermeye hazır akücünüz olarak çalışmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here