Otogar Akücü 0546 855 94 10

0
904

Otogar Akücü

Akü servisi aramanıza gerek kalmadan Otogar Akücü olarak 7 gün 24 saat akü satış ve akü servis hizmetimiz ile; aracınızda kullanılan akünün markası ne olursa olsun; bulunduğunuz lokasyona ve ilettiğiniz adrese akü teslimi ve montajı yapmaktayız.

Otogar Acil Akücü Servisi

Otogar Acil Akücü  Servisi  ile Otogar’ın en ücra köşelerine kadar akü takviyesi yaparak, ihtiyacınızı en hızlı şekilde gidermektedir. Öte yandan aracınızın aküsünün bakıma ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, Otogar Acil Akücü Servisi olarak aracınızın akülerinin bakımlarını ve kontrollerini, akü ölçümlerini itina ile yapmaktayız.

Otogar Akücü Servisi 

Gerekli tüm bakım ve kontrolleri Otogar Akücü Servisi olarak olay yerinde uygulamaktayız. Otogar Ucuz Akü ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız; günün herhangi bir saatinde; ( 0546 ) 855 94 10 numarasından akü servisimiz ile iletişime geçebilir, yalnızca 20 dakika içerisinde yenilenmiş akünüze kavuşabilirsiniz. Kullanmakta olduğumuz yüksek kaliteli akü çeşitleri ile İstanbul genelinde ve Otogar’da  en yakın akücü olarak  servis yapmaktayız.

Yiğit Akü ve Varta Akü ürünlerinin bayiliğini yapmamızın yanı sıra; yüksek kaliteli akülerimiz ile; aracınızın uzun yıllar boyunca akü değişimine ihtiyaç duymamasını; kaliteli akülerimiz ile garantiliyoruz. Uygun fiyatlı Otogar Akücü Servis hizmetimizden yararlanmak ve aracınıza kaliteli akü sağlamak isterseniz; size bir telefon kadar uzaktayız.

 

Tıkla ve oy kullan
[Toplam kullanılan oy: 0 Puanı: 0]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here