Mecidiyeköy Akücü – 0530 500 38 45

0
961

Mecidiyeköy Akücü

Günümüzde hemen hemen herkesin kullanmakta olduğu otomobillerin gün geçtikçe önemi artmaktadır. Herkes kişisel otomobiline gerekli önemi göstermeye çalışmaktadır. Bu nedenle sürekli bakım ve muayenelerini yaptırmakta yedek parçalarının teminini sağlamakta akü gibi önemli parçaların sağlığını ve durumunu kontrol ettirmektedir.

Servis Çalışma Saatleri: 7 gün boyunca 24 saat çalışmaktadır.
Servis Bölgesi: Mecidiyeköy Şişli Nışantaşı Beşiktaş ve Çevresidir.
Servise ulaşmak için tıklayınız: 0530 500 38 45

Birçok farklı şehirde ve yerde tanıdık bilindik akücüler bulunmaktadır. Bunlardan en önemlileri ve en bilinenlerin başında gelen mecidiyeköy akücü ve şişli akücü de bunlardan bazılarıdır. Bunun gibi önemli parçaların temin edileceği yerlerin güvenilir ve kaliteli yerler olması gerekmektedir. Bu denle kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen bu gibi yerleri göz önünde bulundurmak gerekmektedir.

Mecidiyeköy Akü Takviye

Aküye ihtiyaç duyulan anda internet sitesinde bulunan telefon numaralarından irtibat sağlanabilir ve irtibat sonucunda 30 dakika içerisinde akü ihtiyaç sahibine ulaştırılır. Böyle önemli telefon numaralarını her zaman için telefonlara kaydetmeli ve her türlü duruma hazırlıklı olunması gerekmektedir.

Mecidiyeköyde akü fiyatları yaklaşık olarak 300 TL’den başlamaktadır. Ancak bu fiyat araçların teknik olarak donanımına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Üstelik akü değişimlerinde eski aküleriniz alınır yeni aküler ile değişim sağlanırken bu durum yeni akünün fiyatı üzerinden düşülmektedir. Piyasada genel olarak mecidiyeköy akü fiyatları bu şekilde değişiklikler göstermektedir. Buna bağlı olarak şişli akü fiyatları da aşağı yukarı bu paralelde değişiklik göstermektedir.

Şişli Akücü – Akü Takviyesi

Akü takviyesi yapılırken genelde ömrünü doldurmamış aküler için tavsiye edilmemektedir. Bu durum akünün ömrünü kısaltabilmektedir. Ama bir dikkatsizlik sonucunda akü açık kaldıysa ve tamamen bitmiş duruma gelmiş ise böyle bir durumda takviye yapılması mecburidir.

Ancak yine de takviye yapılacak akünün 2 yılı doldurmamış olması önemlidir. Akülerin ömrü genel olarak 2 ile 3 yıl arasında yüzde yüz performans ile çalışmaktadır. Ancak 3 yılı tamamladıklarında bu performans yüzde 20’nin altına düşmektedir.

 

Tıkla ve oy kullan
[Toplam kullanılan oy: 0 Puanı: 0]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here