Kemerburgaz Akücü – Akü Servisi Acil Akü

1
910

Kemerburgaz Akücü

Eyüp ilçesi sınırlarında yer alan kemerburgaz akücü 7 gün 24 saat akü ihtiyaçlarınız için servis bulundurmaktadır. Aracınızın veya herhangi bir akülü eşyanın çalışmaması veya aküsünün bitmesi halinde kemerburgaz da akü değişimi yapıyoruz.

Alanında uzman personellerimiz akü değişimi akü takviyesi ve hizmetlerini vermekteyiz. Aracınızın aküsü bittiğinde direkt olarak bizi arayabilirsiniz. Akü zayıfladıysa veya tamamen bittiyse adresinize gelerek akü değişimi yapıyoruz.

Kemerburgaz bölgesinde birçok aracın orjinal ekipman ürünü olan VARTA AKÜ bayiliği yapmaktayız.

0546 855 94 10 servis numarasını arayarak bilgi alınız.

Otomobil aküleri belirli zaman aralıklarında değişimi yapılması gereken aracın en önemli parçalarından birisidir. Periyodik bakımlarda genellikle kontrol edilmeyen aküler, zamansız bir şekilde sizi yolda bırakabilir. Bu durumda servis personellerimiz aracınızın bulunduğu konuma en kısa sürede gelerek, gerekli kontrolleri yapıp değişim sağlamaktadır.

Akü Fiyatları

Kemerburgaz da akü fiyatları aracın modeli ve kullandığı teknolojilere göre değişkenlik gösterebilir. Ortalama aküler 350 TL den başlamakta, ve 1800 TL ye kadar donanıma sahip araçlarda akü fiyatı olabilmektedir.

Tıkla ve oy kullan
[Toplam kullanılan oy: 0 Puanı: 0]

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here