Hadımköy Akücü – Akü Takviye Servis

0
476

Hadımköy Akücü – Acil Akü Servisi

Akü araç için en önemli parçalardan biridir. Akünün bozduk olduğunun hemen farkında varmak için sinyalleri takip etmek gerekir.

Akünün bozuk olduğu şu şekilde anlaşılır:

  • Takviye yapılmasına rağmen akü kendini toplamıyor ve ilk çalıştırmada zor çalışıyorsa
  • Akü eğer uzun süre stokta bekletilirse
  • Araç uzun süredir çalışmıyor ise
  • Araçta elektrik kaçağı bulunuyorsa

Hadımköy akücü  bölgesinde akü ile alakalı tüm sorunlarınız için servisimizi arayabilirsiniz. 0546 855 94 10

Aracı dengesiz bir şekilde kullanıyorsanız bu gibi nedenler akünün bozulmasına fırsat verir. Araçtaki elektrik tüketen sistemler uzun süre açık kalırsa Hadımköy akü ile bozulan parçalar tamir edilir veya akü değişiminiz profesyonel ekibimiz tarafından yapılır.

Araçtaki gözlerin elektrolit yoğunluklarının fazla olması da bozulmaya sebep verir. Araç aşırı ısınma yapar ise asitli su seviyeleri düşecektir. Asitli su rengi daha koyu bir hal alır. Bulunan asitli su yüzeyine cam elyaflar çıkacaktır. Akü kapağında buşonlar siyahlaşır. Araç farları gaza basıldığı zaman yanıp sönmeye başlar Hadımköy akü sayesinde bu sorunlara son verilir.

 

Araçta Sorunlu Kullanım Nedeni İle Akünün Şarj Edilememesi :

Araçta oluşan kaçaklar ya da açık bırakılan tüketici gereçler, iç kaçaklara ve akünün boşalmasına sebep olacaktır. Uzun süre şarj edilemeyen akü önce sülfatlaşır, daha sonra Hadımköy akücü yanarak parçalar dökülür.

Araç kısa mesafeler için sürekli kullanılıyor ise araç eksilen aküyü yerine koymaya çalışır ama bunu başaramaz. Bu da akünün deşarj olmasını sağlar. Kalıcı sülfatlaşma olur ve akü zarar görür. Böyle bir durumda Hadımköy akücü yardım isteyerek en kısa sürede arıza giderilmesi sağlanır.

 Akü Değişimi Nasıl Yapılır?

 

Alternatör değişim ve voltaj regülatörü değişim şeklinde yapılmaktadır. Değişimden önce bu işlemler için hazırlık yapılmalıdır. İlk olarak Hadımköy tır aküsü araç güvenli bir bölgede olmalıdır. Araç düz bir zeminde ve araç çalışmıyor durumda işlemler yapılmalıdır.

 

Tekrar Hadımköy tır aküsü çıkarılıp takıldıktan sonra araç şifre isteyebilir. Bu şifreler kullanım kılavuzunda bulunabilir. Daha sonra ön kaput açılır, akünün yeri tespit edilir. Aküye dokunmadan önce eldiven ve gözlük takılması olası tehlikelere karşı koruyacaktır. Aküde bulunan eksi kutup bir soket yardımı ile gevşetilir. Ardından çevrilerek çıkarılır. Daha sonra artı kutup için aynı işlem tekrar edilir. Akü ağır olduğu için Hadımköy kamyon aküsü çıkarılırken dikkatli olmak gerekir.

 

Akünün bağlantılarında oluşmuş toz ve kire karşı sıcak su dökülür ve kirlilik giderilir. Araca uygun olarak seçilen Hadımköy kamyon aküsü yerine yerleştirilir. İlk olarak artık kutup daha sonra eksi kutup yerine takılır. Doğru şekilde yapılan bağlantılar ile işlem son bulur.

 

Hadımköy Forklift Aküsü Sanayi Aküler

Hadımköy bölgesinde ağır sanayi işlerinde ve lojistik sektöründe kullanılan forkliftler için hazır kutulu aküler veya özel sipariş özel ölçü akü üretimi yapmaktayız. Forklift aküleri için hadımköy servisimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Hadımköy forklift aküsü

 

Hadımköy Akü Fiyatları Ne Kadar?

Oluşan arıza nedeni ile aramış olduğunuz Hadımköy bölgesine 20 veya 30 dakika arasında gelinmektedir. Yapılan araç değişimi için kullanılan akü ömrü 3 ile 4 yıl arasında kullanılır. Firmamız tarafından 7/24 hizmet verilmektedir. Fiyat olarak Hadımköy akü fiyatları ilgili telefon numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Hizmet için Hadımköy akü fiyatları uygun fiyat aralığı ile siz müşterilerimizin yüzünü güldürecektir.

İletişim Bilgilerimiz: 

(0212) 351 10 00 (Mağaza)
(0546) 855 94 10 (Servis)

Tıkla ve oy kullan
[Toplam kullanılan oy: 0 Puanı: 0]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here