Beşiktaş Akücü Beşiktaş Akü Servisi 0530 500 38 45

2
968

Beşiktaş Akücü

Beşiktaş akü servisine ulaşmak numara: 0530 500 38 45

Akü aracınızın kalbi gibidir. Akü olmazsa araba kullanılmaz hale gelir, çalışmaz. Akünüz bittiğinde ya bitme sinyalleri verdiğinde beşiktaş akücü servisi yanınıza gelerek akünüzü kontrol eder. Eğer akünüz bittiyse yeni akü takarak yola devam etmenize yardım eder. Acil akü servisimiz sayesinde sizlere en iyi şekilde hizmet vermek firmamızın amaçları arasında yer almaktadır.

İşi ustasına bırakın, aracınızın olduğu konumda akünüzü değiştirelim!

Beşiktaş Akü Takviye

Akülerin garanti süresi yaklaşık 2 yıldır. Yeni nesil arabalar aküyü 4 hatta 5 seneye kadar kullanır. Ancak aküler kullanım ömürlerini 3 – 4 yıl içinde doldururlar. İstisna olsa da bazı araçlar 10 yıldır aynı aküyü kullandıklarını görmek mümkün. Akülerin ömrü araç yılına da göre değişim gösterir. Orijinal ekipman Varta aküleri stoklarımızda bulunmaktadır. Ürün çeşitliliği ve vermiş olduğumuz hizmetlerle sizlere çok sayıda seçenek sunmakta olan bir firmayız.

Beşiktaş Akü Fiyatları

Aküler araçların geneline bakıldığında en ucuz maliyete sahip olan parçadır. Akülerin kaliteleri fiyatlarını da etkilemektedir. Beşiktaş akü fiyatları uygun fiyat avantajları sunmaktadır. Akü fiyatları ortalama olarak 250 TL – 600 TL arasında değişmektedir. Beşiktaş akü Yiğit Akü ve Varta Akü gibi ürünlere de servis imkanı sunar. Beşiktaş akünün servis imkanının yanı sıra vermiş olduğu bazı hizmetlerde vardır.

Beşiktaş Akü Değişimi

Bu hizmetler Beşiktaş akü takviye işlemi, aracınızın başında akü değişimini, akü kontrolleri, akü bakımı gibi. Bunun yanı sıra akülerde tespit edilen arıza ve sistem hatalarını tamir etmekteyiz. 7/24 Beşiktaş İlçesinde tüm mahallelerine servis imkanımız vardır. Aynı zamanda Beşiktaş akücü akü kontrol ve montaj işlemlerini İstanbul’un her ilçesinde yapmaktadır. Akü kontrol ve montaj işlem fiyatları teslimat adreslerine göre değişiklik gösterir. Aracınızın akü ölçümlerini yaparak gerekli müdahale ve işlemleri de yapmaktayız.

 

Tıkla ve oy kullan
[Toplam kullanılan oy: 0 Puanı: 0]

2 YORUMLAR

  1. Beşiktaş akü takviye yaptırdım aracım toparlamadı sağolsun 1 gün sonra tekrar gelip varta alman aküyle değiştirdiler 6 aydır sorun yok çok teşekkürler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here