Bakırköy Akücü 0546 855 94 10

1
1680

Bakırköy Akücü olarak Bakırköy ilçesi ve bakırköy mahallelerinde yerinde akü değişimi akü servisi hizmetleri vermekteyiz. Bakırköy en yakın akücü Bakırköy akü 7/24 sıfır akü satışı çıkma aküler bulunur. Bakırköy de aracınızın aküsü bozulduysa, sorun çıkarıyorsa (0546) 855 94 10 numaradan servisimizi arayıp konum atabilirsiniz. Ortalama 20 dakika içerisinde konumuza gelip, akünüzü kontrolünü sağlayıp, yenisiyle değişim yapabiliriz.

Varta ürünleri başta olmak üzere inci akü, autopower akü start stop aküleri yerinde montaj yapılır.

Kullandığımız yüksek kaliteli akü ürünleriyle 7/24 istanbul genelinde Bakırköy Akücü en yakın akücü olarak bulunduğunuz konumda servis verebiliriz. Bayiliğini yaptığımız Yiğit Akü ve Varta Akü ürünleri aracınızın uzun yıllar boyunca akü değişimine ihtiyaç olmadan yolculuk yapmanızı sağlar. Ayrıca bu ürünler uzun kaliteli, garanti kapsamındadır.

Bakırköy Akücü (0546) 855 94 10

Araç aküleri ortalama 3-4 yıl içerisinde kullanım ömürlerini doldururlar. Orjinal ekipman Varta aküleri stoklarımızda bulunmaktadır. Uygun fiyat avantajlarıyla birlikte, Yiğit Akü Gentry Akü ve Varta Akü ürünlerinde yerinde servis imkanıyla aracınızın başında akü değişimini, akü kontrollerini ve takviye yapabiliyoruz.

Bakırköy Akücü

Bakırköy incirli yeşilköy ataköy bölgelerinde adresinize gelip akü değişimi ve akü kontrolleri sağlamaktayız. Aracınıza elektrik geliyor ancak marş dönmüyorsa ve araç çalışmıyorsa ilk akla gelen akünün bitmiş olmasıdır. Ayrıca aracınızda start stop özelliği varsa efb akü ve agm akü ihtiyacınız olabilir.  Aracınızın çalışmaması halinde servis numaralarımızdan bizlere ulaşarak adresinize personel talep edebilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli bakırköy akücü personelimiz akünüzü kontrol ederek değişim sağlayıp, aracınızı çalıştırabilir.

Otomobil aküleri haricinde otobüs, tır – kamyon aküleri konusunda akü değişimi ve akü satışımız bulunmaktadır. Bakırköyde akü ihtiyaçlarınızda hemen bize ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Akücü Referanslarımız

Bakırköy Akücü 47 Amper
Bakırköy Mercedes Sprinter Akü Değişimi

 

 

 

 

 

 

 

 

İletişim Bilgilerimiz: 

(0212) 351 11 00 (Mağaza)
(0546) 855 94 10 (Servis)

 

Tıkla ve oy kullan
[Toplam kullanılan oy: 2 Puanı: 4.5]

1 YORUM

  1. Bakırköy akücü den akü aldım gerekli testleri ve montajı yaptılar 60 amper akü en uygun fiyatı sizde buldum teşekkürler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here