Ataşehir Akücü 0535 670 39 61

1
591
Bağcılar Akü Noktası

Ataşehir Akücü En Yakın Akücü

Doğan Akü İstanbul Ataşehir de faaliyet gösteren fakat İstanbul geneli her yerde aktif olarak çalışan,  tecrübeli kadrosu ile müşterilerine her anlamda yardımcı olan köklü bir firmadır.

Ataşehir’de Akücü

Ataşehir Akü Servisi Ara: +90 535 670 39 61 (HEMEN ARA)

Firmamız; İstanbul Ataşehir bölgesinde de faaliyet göstermektedir.
Bu bölgede aracınızın elektriksel arızası olduğunda , akü değişimi gibi bir durumda  Ataşehir akücü size en kolay hizmeti sunmaktadır. Aynı zaman Ataşehir akücü olarak, yolda kalma gibi bir durumunuz olduğu zaman;
Ataşehir akü yol yardım olarak da  size gerekli desteği anında hızlı bir şekilde verecektir.

Ataşehir de size gerekli desteği verecek olan Ataşehir akü servisi de her zaman gidebileceğiniz güvenilir ve işinde uzman kişilerin çalıştığı kaliteli bir servistir. Aracınızın modeli ne olursa olsun size en uygun aküyü bularak, size en kolay çözümü sunar.

Akü Değişimi Nasıl Yapılır?

Doğan akü size en uygun hizmeti en doğru yollardan yapar .Akü değişim yapılırken uzman elemanları ile sırasıyla,
Çalışmıyor olduğu ve güvenli bir konumda olduğu konusunda araç kontrolleri yapılır.
Arabanın kaputu açılıp akünün yeri bulunur.
Uzman elemanlarımız tarafından ilk önce eksi, sonra artı kutup yerinden sökülür.
Akü uçları detaylı bir şekilde  temizlenir.
Yeni akü yerine takılır.
Yeni akü yerleştirildikten sonra  önce artı sonra eksi kutbu bağlanır.
Son olarak kontroller yapılır.
  Akü Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Araç akülerinin ömrü gelende  3-4 yıldır. Orijinal ekipman olan Varta aküleri  Ataşehir akü servisi tarafından temin edilmektedir. Size en uygun fiyatı sunan, Ataşehir akücü her anlamda sizi memnun edecektir. Ayrıca; Bayiliğini yaptığımız en kaliteli ve tanınmış Yiğit Akü ve Varta Akü ürünlerini kullanarak, aracınızın akü  ömrünü uzatır, akü değişimine uzun süre  ihtiyaç olmadan  güvenilir ve garantili bir şekilde yolculuk yapmanızı sağlarız.

    Akü Değişim Sonrasında Sorun Olursa?

Aracınız bozulduğu zaman, yerinde servis imkanı sunan Ataşehir akü servisi  siz aracınızın başındayken, akü değişimini ve akü kontrollerini yapabilmektedir. Değişim yapıldıktan sonra ,Akü ile ilgili bir sorun  yaşadığınız zaman Ataşehir akü yol yardım olarak bize  ulaşarak bulunduğunuz yere anında  servis isteyebilirsiniz. Servisimiz çağırdığınız konuma gelerek, akünüzün genel kontrollerini yapar, akü değişimi gerektiğinde yerinde tamirat sağlayıp, değişim veya onarım işlemlerinizi  kolayca halleder.

Tıkla ve oy kullan
[Toplam kullanılan oy: 0 Puanı: 0]

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here