trende

Alkent Akücü

Alkent Akücü

Akü günümüzde en çok kullanılan mekanizmalardan bir tanesini ifade etmektedir. Akü esas olarak elektrik enerjisi ve kimyasal enerji ile ilgili olan bir kavramdır. Özellikle otomobiller için akü büyük bir önem taşımaktadır. Bu konuda Alkent akücü yüksek kalitedeki hizmeti ile sizlerin yanında olmaya devam etmektedir.

Alkent Akücü kaliteli hizmet almak istiyorsanız; günün herhangi bir saatinde; (0546) 855 94 10 numarasından Akü Servisimiz ile iletişime geçebilir, yalnızca 20 dakika içerisinde yenilenmiş akünüze kavuşabilirsiniz.

Alkent Akü Takviye

Akü, elektrik enerjisinin kimyasal enerji şeklide depolanmasını sağlayan ve ihtiyaç duyulması durumunda bunu elektrik enerjisi şeklinde veren bir enerji depolama aracını ifade etmektedir.  Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma ile beraber temel amacı araç motorunu çalıştırmaktır. Esas olarak akü nedir sorusunun cevabı, elektrik devresi ile tepkimeye girmekte olan kimyasal enerjinin elektrik enerjisine dönüştürülebilmesi olarak ifade edilmektedir.

Bunun dışında çağımızda otomotiv teknolojinin ilerlemesi ile birlikte imal edilmiş yeni nesil aküler, elektrik enerjisini kimyasal enerji şeklinde depolamaktadır ve ihtiyaç durumunda kullanılabilme işlevini de yerine getirmektedir. Bu kapsamda Alkent akücü firma olarak yeni nesil olan ve üst teknolojiye sahip bulunan aküler ile birlikte akü değişimini gerçekleştirmekteyiz. Akünüzün zayıf bir hale gelmesi durumunda ya da tamamen bittiğinde arzu ettiğiniz zaman dilimi içerisinde Alkent akücü firması olarak adresinize gelerek akünüzü değiştirmekteyiz ve aynı zamanda Alkent akü takviye ile akü takviyenizi gerçekleştirmekteyiz.

Akü Ne İşe Yarar?

Akünün görevi ilk anda aracın çalışabilmesi için marş motoruna gerekli olan elektrik akımı vermek, araç motorunun çalışmadığı vakitlerde kullanılabilecek alıcılara akım gönderilmesini sağlamak ve motorun çalışması esnasında elektrik sisteminde amperaj ve voltaj dengelemesi yapmaktır. Bu şekilde yüksek devirlerde olan alternatörün üretebileceği voltaj bazen çok yükselebileceğinden alıcıların herhangi bir zarar görmesini önlemektir. Böyle bir durumda akü alternatörün oluşturmuş olduğu akımın bir bölümünü üzerine alıp aşırı voltajın yükselmesini engellemektedir. Benzinli motorlarda kullanılacak olan 12 voltluk akü, birbirine seri bir şekilde bağlanmış altı tane 2 voltluk hücreden oluşmuştur. Her eleman grubu içinde, birbirine paralel bağlanmış olan negatif ve pozitif yüklü plaklar mevcuttur. Pozitif plaklar aktif bir madde olarak, kurşundioksit içermektedir. Negatif plaklar ise aktif madde olarak, saf kurşun içermektedir. Plakların arasına, kısa devreyi engellemek için plakları izole edebilen separatörler/ ayırıcılar yerleştirilmektedir.

Akü Sektöründe Firmamızın İşlevleri

Firmamız ihtiyaç duyduğunuz her yerde ve zamanda yardımınıza yetişebilecek alanında uzman personelleri bünyesinde barındırmaktadır. Sizlere kaliteli ve kesintisiz bir hizmetin sağlanabilmesi için Alkent akü takviye 7/24 açık olan akü servisini bulundurmaktadır. Bu sebeple Alkent akü takviye her zaman müşterisinin yanında olmaktadır.

✅ Alkent Akü Ara!0546 855 94 10
✅ Alkent Garantili Akü ServisiAlkent Akü En Uygun Fiyatlar
✅ Müşteri MemnuniyetiAlkent Akü Doldur
✅ Güvenli TicaretGarantili Akü Ürün Yeri

Doğan Akü İletişim Bilgilerimiz: 

  • (0212) 351 10 01 (Mağaza)
  • (0546) 855 94 10 (Servis)

Alkent Akücü yerimiz 7 gün 24 saat boyunca hizmetini sağlayarak kapsamlı çalışma yapmaktadır. Tecrübeli ekibimiz hizmet noktasına gelerek sıkıntısız bir şekilde akü değişimi sağlayacaktır.

İstanbul Alkent Akücü

Alkent akücü nöbetçi akücü olarak 7 gün 24 saat açık kalarak bütün problemlere karşı müşterilerine yardımcı olmaktadır. Doğan akü olarak iletişime geçmeniz halinde konumu atılacaktır. İsterseniz servis bölgesine ekibimiz gelerek yerinde akü değişimi de yapabiliyoruz. Akü değişimi yapmak istediğinizde güvenilir akü firmasından yardım almak istersiniz. Firmamız sürekli genişleyen referans ağıyla hizmet vererek daha üst seviyeye geçmektedir.

Alkent Acil Akücü

Firmamızı istediğiniz zaman arama sağlayarak acil akü değişimini talep ederek çağırabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz en kısa süre içerisinde değişim yerinde olacaktır. Alkent yakın akücü aradığınızda aradığınız ilkelerden bir tanesi de garantili akü satışı yer alıp yer almadığıdır Garantili Akülerimiz uzun süreli dayanıklı olarak hem fiyattan hem de zamandan tasarruf hareket ederek işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Alkent Yakın Akücü

Akü değişim ve akü alımlarında müşterilerimize en iyi fiyat garantisi olarak işlem sağlamaktayız. Kısa süre içerisinde hazırlanan ekibimiz servis noktasına gelerek yerinde değişim hizmeti ile sorunsuz bir deneyim yaşatacaktır. Bol referans havuzu ile işinde daha iyi kampanyalar sağlamak adına hareket etmektedir

Alkent Akü Getir

Alkent Akücü, firmamız müşterilerimizin sorunlarını çözerek hareket etmekteyiz. Yapılan işlemlerde akünüzün yenilenmesi, akü dolumu gibi işlemler sağlayarak isteğinizi karşılamaktayız. Alkent akü getir servisi Doğan akü farkı ile tam hizmeti sağlamaktadır. Doğan akü olarak iletişime geçmeniz halinde konumu atılacaktır. İsterseniz servis bölgesine ekibimiz gelerek yerinde akü değişimi de yapabiliyoruz.

Alkent Akü Servisi

Mobil ekip servis aracı Alkent akü servisi tarafından sağlamaktadır. Bu sayede günün her saatinde hizmet vererek müşterilerimizin akü değişimini sağlamaktayız. Bol referans havuzu ile işinde daha iyi kampanyalar sağlamak adına hareket etmektedir Alkent yakın akücü aradığınızda aradığınız ilkelerden bir tanesi de garantili akü satışı yer alıp yer almadığıdır

Alkent Garantili Akü

Akü firmamıza mağazamıza gelerek veya telefon üzerinden iletişime geçerek akü satın alma işlemlerini sağlayabilirler. İstanbulun her bölgesine servis yapan ekibimiz sizlere hizmeti ayağınıza getirmektedir. Garantili Akülerimiz uzun süreli dayanıklı olarak hem fiyattan hem de zamandan tasarruf hareket ederek işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Alkent akü getir servisi Doğan akü farkı ile tam hizmeti sağlamaktadır.

Alkent Garantili Akü

Alkent akü servisimiz en büyük özelliklerden biri de hem ürün listesinin güncel olmasını sağlamak hem de 7 gün 24 saat boyunca mobil servis ekibimiz hazır şekilde bulunmasıdır. Akü değişimi yapmak istediğinizde güvenilir akü firmasından yardım almak istersiniz. Firmamız sürekli genişleyen referans ağıyla hizmet vererek daha üst seviyeye geçmektedir. Doğan akü olarak iletişime geçmeniz halinde konumu atılacaktır. İsterseniz servis bölgesine ekibimiz gelerek yerinde akü değişimi de yapabiliyoruz.

İstanbul Akü Alkent Mobil Servis

Alkent Akü Servisi Numarası Nedir?

Alkent Akü Servisi numarası 0546 855 94 10 numarasından ulaşabilirsiniz. Alkent Akü Mağaza numarası da 0212 351 10 01 numarasından arama yapabilirsiniz.

Alkent Akü Servisi Fiyatları Ne Kadar?

Alkent Akü servisi olarak fiyatlarımızı öğrenmek için iletişim numaralarından öğrenim sağlayabilirsiniz.

İçeriği puanla !
[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Doğan Akü
Doğan Akü
Merhaba!
Buradan konum atabilirsiniz.
1
HEMEN ARA!