Maslak Akücü Acil Akü Servisi

0
464

İçindekiler

Maslak Akücü

Akümülatör de denilen akü; (Akım toplar)aracı besleyen elektronik sistemdir. Akü, elektrik enerjisini kimyasal enerji olarak depolayıp, gerektiğinde elektrik enerjisi olarak verebilmektedir. Aracınızda akü ihtiyacı olduğunda, uzmanlar tarafından orijinal akü kullanmanız önemle tavsiye edilmektedir. Maslak akücü olarak günün her saatinde akü satış ve değişimi konusunda müşteri desteği vermekteyiz. Montaj, kontrol ve değişim işlemleriniz uzmanlarımız tarafından özenle yapılmaktadır.

Maslak Akü Takviye

Aracın ana elektronik merkezi olarak zamanla kullanım ömrünü doldurmakta ve değiştirilmesi gerekmektedir. Maslak akü takviye ekibi olarak bulunduğunuz yere 7/24 erişim sağlayıp değişim ve akü şarj işlemlerinizi yapıyoruz. Mobil servis araçlarımızda gereken tüm ekipman ve ekibimizle kusursuz hizmet vermekteyiz. Maslak akü uzun yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile çalışmalarına devam etmektedir. Otomobil, hafif ticari araç, ağır vasıta aküsü ve kamyonet akülerinin satış ve montajını yaparak teslim ediyoruz. Bulunduğunuz yer aracınız ne marka- model olursa olsun en kısa zamanda destek verebilmekteyiz.

Akü Montaj ve Değişimi Nerede Yapılır?

Orijinal akülerin belirli süre kullanım ömürleri bulunmaktadır. Ayrıca kullanım hatalarından dolayı da akü şarjı boşalabilmektedir. Maslak akü fiyatları gayet uygun iken işlevi çok yüksektir. Aracınızı merkezimize getirerek ya da bulunduğunuz lokasyona tarafımızdan servis hizmeti vererek değişim yapmaktayız. Çünkü akünüz, şarj edilebilse dahi yeterli performansta çalışmayabilecektir. Bu nedenle oriijnal akü takmanızı tavsiye ediyoruz.

Satışını yaptığımız aküler uzun ömürlü ve yüksek performansla çalışmaktadır. Nerede olursanız olun, mobil servis aracımızla satışımızda bulunan her marka-model araç akülerimizden değişim yapmaktayız. Maslak akücü çalışmalarına aralıksız devan ederek müşteri memnuniyeti kazanmaktadır. Doganaku.com adresimizde size en yakın akücünüz olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Ayrıca telefon numaramızdan da erişim sağlayabilirsiniz. En kısa sürede bulunduğunuz yerde akünüz değiştirilerek 20 dakika gibi bir sürede hizmetinize verilecektir.

Akü Ve Çevre Etkileşimi

Akü, kurşun, poliprolen ve sülfürik asit çözeltisi içeren bir kutudan ibarettir. Bu nedenle akü, kullanım ömrünü tamamladıktan kesinlikle geri dönüşüme verilmelidir. Aksi halde tehlikeli atık akü bileşenleri, sağlık ve çevreye büyük zararları bulunmaktadır. Maslak akü takviye zorunlu haller dışında takviye önerilmez, akünün değiştirilmesi gerekmektedir.

Bünyesinde bulunan kimyasallar değerlendirilerek kazanç sağlanmaktadır. Maslak akü olarak bu özenle çalışmalarımızı sürdürüyor. Değişimi yapılan aküleri mutlaka geri dönüşüme kazandırıyoruz. Maslak akü fiyatları uygun ve garantili olarak satışta bulunmaktadır. Doganaku.com müşteri memnuniyeti kazanabilmek ve bütçesini zorlamadan yüksek kaliteli akü satış ve servisi yapmaktadır. Siz de günün her saati erişim sağlayabilir akü satış ve desteği alabilirsiniz.

Tıkla ve oy kullan
[Toplam kullanılan oy: 0 Puanı: 0]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here