Kayaşehir Akücü 0546 855 94 10

3
785

Kayaşehir Akü Servisi hizmetimiz ile, bulunduğunuz yere yalnızca 20 dakika içerisinde gelerek, akü sorununuzu çözmekteyiz. Kayaşehir Acil Akücü servisi ile, siz aracınızın başındayken; akü değişimi, akü takviyesi ve akü ile alakalı bütün arızalarınızı çözmekteyiz. Günün herhangi bir saatinde, 0546 855 94 10 numaralı Kayaşehir Akücü servisimiz ile iletişime geçerek, bulunduğunuz konuma servis çağırabilirsiniz. Kayaşehir en yakın akücü olarak, aracınızın aküsü bozulduysa, sorun çıkarıyorsa; profesyonel akü servisimiz ve tecrübeli personellerimiz ile akünüzün kontrolünü sağlayıp, yenisi ile değiştirmekteyiz.

İstanbul Kayaşehir Akücü

Doğan Akü olarak yılların verdiği tecrübe ve kullanmakta olduğumuz ucuz – yüksek kaliteli aküler ile; 7 gün 24 saat Kayaşehir Akü hizmeti vermekteyiz. Öte yandan bayiliğiniz yapmakta olduğumuz Varta Akü ve Yiğit Akü ürünleri ile garantili akü satışımızın yanı sıra; uzun yıllar boyunca kaliteli ve sorunsuz akü kullanımı garantisini de vermekteyiz. Aracınızda kullandığınız akü markası ne olursa olsun Kayaşehir Akücü servisimiz, kısa sürede akü takviyesi ve akü değişimi sağlamaktadır. Eğer aracınızın aküsü sorun yaratıyorsa ya da akünüzde herhangi bir problem varsa, Kayaşehir Acil Akü Servisi için (0546) 855 94 10 numarasından 7 gün 24 saat boyunca iletişime geçerek; bulunduğunuz adrese bir servis çağırabilir, sorununuzun çok kısa bir sürede çözülmesini sağlayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz: 

(0212) 351 11 00 (Mağaza)
(0546) 855 94 10 (Servis)

Tıkla ve oy kullan
[Toplam kullanılan oy: 0 Puanı: 0]

3 YORUMLAR

  1. Kayaşehir de aküm bitti arkadaş 20 dakikada geldi takviye yaptık ama ölçümde akü bitik çıktı uygun fiyata değiştirdi kayaşehir akücüyü öneriyorum 5 yıldız!

  2. Kayaşehirdeki en ucuz akücü
    Kayaşehir 24.bölgede akü takviyesi yaptırdım hemen yetiştiniz çocuklar sağolun.
    – kayaşehir akücü

  3. Kayaşehir akücü olarak en uygun aküleri satıyorlar çocuklar sağolun.
    Kayaşehir 24.bölgeye akü takviyesine çağırdım hemen yetiştiler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here