Kadıköy Akücü 0535 670 39 61

0
405

Kadıköy Akücü

Doğan akü olarak istediğiniz her saat sizlere hizmet vermekteyiz. Eğer akü değişimi ile ilgili bir hizmete ihtiyacınız olursa bizi aramanız yeterli olacaktır. Her türlü hizmet için 7/24 açık olan Kadıköy akücü her an ulaşılabilir olmaktadır. Kadıköy akü değişimi ile ilgili tüm işlemleriniz için telefon hatlarından ulaşım sağlamanız gerekir.

Kadıköy En Yakın Akücü

Akü aracın çalışması için gerekli olan bir parçadır. Akü bittiği zaman araçlar çalışmakta zorlanır. Bu durumları önlemek için akü bitiminde aracın verdiği sinyalleri anlamak gerekir. Akü azaldığında araç çalışmakta zorlanır ya da farlar yeterince ışık vermez. Bu şekilde akünün azaldığı anlaşılarak değişim yapılması ya da doldurulması gerekir. Aküler 3 ya da 5 yıl içerisinde değiştirilmesi gereken parçalardır. Araç içerisinde sorun yaşamamak için akülerin alındığı tarihler takip edilerek bu sürelerin geçirilmemesi gerekir.

Kadıköy Akü Değişimi Nasıl Yapılır?

Akü değişimi için aracın güvenli bir yerde olması gerekir. Akünün takıldıktan sonra mutlaka eskisi gibi çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Arabalarda akü ön kaputta bulunduğundan buranın açılıp akünün çıkarılması gerekir. Aküde meydana gelebilecek tepkimelerden korunmak için değiştirecek kişilerin eldiven ve gözlük kullanmaları gerekir. Bağlantılarda herhangi bir problem yoksa yeni akü aynı şekilde takılır ve araç çalışmaya başlar. Akülerin ömrü olduğu gibi bu tarihlerden önce de akülerde problemler meydana gelebilir. Bunların olmaması için sürücülerin dikkatli olmaları ve arabanın sürüş esnasında verdiği sinyalleri takip etmeleri gerekir. Akünün azalması ya da bitmesiyle araçta bir takım sinyaller meydana gelir. Bunların iyi anlaşılması ve değişim yapılması gerekir.

Akü Değişimi İçin Yapılması Gerekenler

Akü değişimi için Kadıköy akücü ile iletişime geçmeniz gerekir. Aracın çalışmaması durumunda akünün kontrol edilmesi ve Kadıköy akü değişimi ile değiştirilmesi gerekir. Akü değişimi esnasında yapılması gerekenler şöyledir:
Aracın çalışmıyor durumda olması gerekir.
Akünün yerinin tespit edilmesi gerekir.
Aküde ilk eksi daha sonra artı kutup sökülmesi gerekir.
Akünün dikkatlice yerinden çıkarılması ve akünün temizlenmesi gerekir.
Daha sonra akü yerine yerleştirilir ve artı ve eksi kutuplar birbirine bağlanır.
Son kontroller yapıldıktan sonra araç tekrar kullanıma hazır olur.

Tıkla ve oy kullan
[Toplam kullanılan oy: 0 Puanı: 0]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here