Halkalı Akücü 0546 855 94 10

2
698
Halkalı Akücü
Halkalı Akücü 7/24 Hizmetinizde Halkalı da Akü Takviyesi hizmeti verilir.

Halkalı Akücü

Halkalı, atakent, ikitelli bölgelerinde halkalı akücü olarak akü arızalarında ortalama 30 dakikada yeni aküyü getiriyoruz. Yerinde montaj ve test yaparak aracınıza üst düzey hizmet sağlıyoruz.

Halkalı akücü markalarımız: Varta Akü, Yiğit Akü, Gentry Akü ürünleriyle hem fiyat hem performans için hepsi mevcut. Halkalı da aracınız yolda kaldıysa veya aracınızı çalıştıramıyor, aküden kaynaklandığını düşünüyorsanız 0546 855 94 10 servis telefonumuzu arayın. Ortalama 30 dakika içerisinde yeni akü getirelim, sorunu çözelim.

Halkalı Akücü
Halkalı Akücü 7/24 Hizmetinizde Halkalı da Akü Takviyesi hizmeti verilir.

Halkalı da akü fiyatları ortalama 300 TL den başlamaktadır. Aracınızın teknik donanımlarına göre fiyat değişkenlik gösterir. Halkalı da akü değişimi yaparken eski akünüzü alır, servis fiyatından düşeriz. Akülerimiz geri dönüşüme gitmekte ve depozitolu olarak teslim edilmektedir. Bu kural birçok akü markasında bu şekildedir.

Halkalı da akü takviyesi yaptırmak isterseniz aynı şekilde servis numaramızı 0546 855 94 10 arayabilirsiniz.

Halkalı akü takviyesi

genelde ömrünü tamamlamış aküler için önerilmez, farlarınızı veya aracınızdaki başka bir elektrik harcaması yapan donanımı açık bıraktıysanız  ve akü bittiyse takviye yapılabilir bu durumda akünüzün 2 yılı doldurmamış olması gerekir.

Genellikle 2-3 yılı geçmiş aküler yeniden enerji depolayıp aracınızı çalıştıracak güç üretemezler. Akülerin üzerindeki şarj %20 ve altına düştüğünde geri dönüşü olmayan bir kayıp gerçekleşir. Halkalı akücü olarak tüm akü sorunlarınız yanınızdayız. Bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Halkalı Akü Servisi

hizmetimiz ile, bulunduğunuz yere yalnızca 20 dakika içerisinde gelerek, akü sorununuzu çözmekteyiz. Halkalı Acil Akücü servisi ile, siz aracınızın başındayken; akü değişimi, akü takviyesi ve akü ile alakalı bütün arızalarınızı çözmekteyiz. Günün herhangi bir saatinde, 0546 855 94 10 numaralı Halkalı Akücü servisimiz ile iletişime geçerek, bulunduğunuz konuma servis çağırabilirsiniz. Halkalı en yakın akücü olarak, aracınızın aküsü bozulduysa, sorun çıkarıyorsa; profesyonel akü servisimiz ve tecrübeli personellerimiz ile akünüzün kontrolünü sağlayıp, yenisi ile değiştirmekteyiz.

İstanbul Halkalı Akücü

Doğan Akü olarak yılların verdiği tecrübe ve kullanmakta olduğumuz ucuz – yüksek kaliteli aküler ile; 7 gün 24 saat Halkalı Akü hizmeti vermekteyiz. Öte yandan bayiliğiniz yapmakta olduğumuz Varta Akü ve Yiğit Akü ürünleri ile garantili akü satışımızın yanı sıra; uzun yıllar boyunca kaliteli ve sorunsuz akü kullanımı garantisini de vermekteyiz. Aracınızda kullandığınız akü markası ne olursa olsun Halkalı Akücü servisimiz, kısa sürede akü takviyesi ve akü değişimi sağlamaktadır. Eğer aracınızın aküsü sorun yaratıyorsa ya da akünüzde herhangi bir problem varsa, Halkalı Acil Akü Servisi için (0546) 855 94 10 numarasından 7 gün 24 saat boyunca iletişime geçerek; bulunduğunuz adrese bir servis çağırabilir, sorununuzun çok kısa bir sürede çözülmesini sağlayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz: 

(0212) 351 11 00 (Mağaza)
(0546) 855 94 10 (Servis)

Tıkla ve oy kullan
[Toplam kullanılan oy: 0 Puanı: 0]

2 YORUMLAR

  1. Halkalı akücüye teşekkür ederim hastanede çalışıyorum araba akşam çalışmadı 63 amper varta efb akü aldım internetten daha ucuza servisle gelip taktınız halkalı da akücü olarak hızlı bir servisiniz var aradığımda akşam saati olmasına rağmen aküyü hızlıca getirip verdiniz çok çok teşekkürler

  2. Halkalı da mercedes aracıma akü getirdiğiniz için teşekkür ederim. 80 AH AGM Varta akü serviste sorgulattım dediğiniz gibi orjinal takmışsınız halkalı da akücü ararken orjinal varta akü bulacağımı düşünmezdim eyvallah.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here