Ataköy Akücü 0546 855 94 10

1
545

Ataköy Akücü olarak Ataköy ‘ de  yerinde akü değişimi akü servisi hizmetleri vermekteyiz. Ataköy en yakın akücü Ataköy akü 7/24 sıfır akü satışı çıkma aküler bulunur. Ataköy de aracınızın aküsü bozulduysa, sorun çıkarıyorsa (0546) 855 94 10 numaradan servisimizi arayıp konum atabilirsiniz. Ortalama 20 dakika içerisinde konumuza gelip, akünüzü kontrolünü sağlayıp, yenisiyle değişim yapabiliriz.

Kullandığımız yüksek kaliteli akü ürünleriyle 7/24 istanbul genelinde Ataköy Akücü en yakın akücü olarak bulunduğunuz konumda servis verebiliriz. Bayiliğini yaptığımız Yiğit Akü ve Varta Akü ürünleri aracınızın uzun yıllar boyunca akü değişimine ihtiyaç olmadan yolculuk yapmanızı sağlar. Ayrıca bu ürünler uzun kaliteli, garanti kapsamındadır.

Ataköy Akü Yol Yardımı 7/24 Ataköy Akücü 

Bayiliklerimiz: Yiğit Akü ve Orijinal ekipman Varta aküler satışını yapmaktayız.

Ataköy Akücü (0546) 855 94 10

Ataköy Akücü Ataköy Akü Satışı

Araç aküleri ortalama 3-4 yıl içerisinde kullanım ömürlerini doldururlar. Orjinal ekipman Varta aküleri stoklarımızda bulunmaktadır. Uygun fiyat avantajlarıyla birlikte, Yiğit Akü Gentry Akü ve Varta Akü ürünlerinde yerinde servis imkanıyla aracınızın başında akü değişimini, akü kontrollerini ve takviye yapabiliyoruz.

Ataköy Marina Akücü

Ataköy marina bölgesinde tekne aküleri ve yat aküleri için hizmet vermektedir. Tekne ve yatlarda bulunan akülerin bakımları yapılmadığında aniden istemediğiniz bir anda sizi yarı yolda bırakabilir. Ataköy de bulunan akü servisimiz tekne veya yatınız için en uygun aküyü tedarik edip marina da montajını yapmaktadır. Ataköy bölgesinde marina da akü montajı ve akü takviyesi gibi hizmetler için ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz: 

(0212) 351 10 00 (Mağaza)
(0546) 855 94 10 (Servis)

Tıkla ve oy kullan
[Toplam kullanılan oy: 0 Puanı: 0]

1 YORUM

  1. Marinada 3 metrelik tekne aküsü değişimi yapılacaktı pazar günü olmasına rağmen geldiniz şimdi herşey çalışıyor tekne aküsü de kaliteden şaşmayın Ataköy marina da akücü arıyorsanız tam size göre!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here